رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ابرایران دیزاین پیشرو در ارائه بهترین خدمات طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ

فرآیند طراحی وب سایت پیچیده است

تغییرات بوجود آمده در سبک زندگی توسط امکانات و تکنولوژی های موجود در دست بشر روشهای جذب ، مدیریت و حفظ مشتری  را نیز دستخوش تغییر نموده . شرکتها ، کسب و کارها و مجموعه های مختلف جهت ارتباط نزدیک با مخاطبان و مشتریانشان نیازمند راههای نوین هستند. وبسایت به عنوان یکی از این راهها میبایست بر اساس استانداردهای جهانی ، اصول طراحی بر اساس تجربه کاربری و طراحی سئو دوست  طراحی و پیاده سازی شود .

ابرایران این فرآیند را برای شما بسیار آسان می کند!

ابرایران با تکیه بر تخصص و تجربه تیم فنی خدمات متنوع و گسترده خود را در راستای برآورده کردن نیاز های مشتریان در زمینه طراحی و بهینه سازی وب ارائه می دهد . برای راه اندازی وبسایت کافیست با کارشناسان ما مشورت کنید و به راحتی مناسب ترین راه را برای برآورده ساختن نیاز تان دریافت کنید. ما بهترین پیشنهاد را برای شما داریم و از انجام هزینه های اضافی جلوگیری میکنیم و با کمترین هزینه وبسایت شما را طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی می کنیم.

مراحل طراحی وب سایت از صفر تا صد

تماس با ابرایران

01

با ما تماس بگیرید و از نظرات کارشناسان ما استفاده کنید

ارائه پیشنهاد

02

کارشناسان ما هماهنگ ترین راهکار با کسب و کار شما ارائه میدهند.

ثبت سفارش

03

سفارش خود را ثبت نمایید و با ابرایران وارد قرارداد شوید.

طراحی و پیاده سازی

04

وب سایت بر اساس خواسته شما طراحی و پیاده سازی می شود

تحویل و آموزش

05

پس از ارائه آموزش چگونگی کار با وب سایت به کاربرانتان ، وبسایت را تحویل بگیرید.

پشتیبانی

06

پشتیبانی یکساله رایگان دریافت کنید و در این مدت ما کنار شماییم.

خدمات ابرایران 

با خدمات و توانایی های ابرایران دیزاین بیشتر آشنا شوید.

طراحی وب سایت

ابرایران با توجه به تغییرات بوجود آمده در سبک زندگی توسط امکانات و تکنولوژی های در دست بشر و نیاز کسب و کارها ، استارتاپها ، شرکتها و غیره به طراحی و پیاده سازی وبسایت در جهت جذب ، مدیریت و حفظ مشتری از یک سو و ایجاد ارتباط نزدیک با مخاطبان و مشتریانشان از سوی دیگر با ارائه خدمات منعطف و گسترده طراحی و پیاده سازی انواع وبسایت ، فروشگاه اینترنتی ، پورتال و ... به دو شیوه نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی و مدیریت محتوای آماده پرداخته است.

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

ابرایران دیزاین با تحلیل و بررسی حوزه کاری شما ، محتوای وب سایت ،سلیقه و رفتار مخاطبین شما اقدام به بهینه سازی وب سایت شما میکند. سئو (search engine optimization)  فرآیند معرفی و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر جهت افزایش ترافیک و در نهایت بازدهی بهتر آن است. به طور کلی سئو فرآیند معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر به صورتی که محتوای وب سایت برای موتورهای جستجو قابل فهم و جستجو باشد ، که در نتیجه این فرآیند مخاطبین بیشتری به سمت وب سایت می آیند و باعث بازدهی بهتر وب سایت بر اساس اهداف کسب و کار شما خواهد شد.

مدیریت و تولید محتوا

یکی از اصلی ترین عوامل عدم موفقیت وبسایتهای مربوط به کسب و کارهای مختلف و شکایت صاحبان کسب و کارها از اینکه این وبسایت به درد من نخورد و هیچ بازخوردی برای مجموعه ما نداشته است ، مدیریت نادرست و عدم بروزرسانی محتوای وبسایت ها است از اینرو با توجه به اهمیت بسیار بالای مدیریت و بروزرسانی صحیح و اصولی محتوای وبسایت و عدم توانایی برخی از شرکتها و کسب و کارها برای تولید و مدیریت محتوای وبسایت مربوطه ما را برآن داشت که علاوه بر طراحی و پشتیبانی وبسایت در کنار شما باشیم و به تولید تالیف و درج محتوا در وبسایت شما بپردازیم.

برای انجام این خدمت کارشناسان تولید محتوای ابرایران دیزاین در ارتباط مستقیم با مجموعه شما قرار میگیرد و با کسب اطلاعات مورد نیاز به تولید محتوا می پردازد و پس از تایید نماینده شرکت در وبسایت درج می شود.

 

پشتیبانی

یکی از اصلی ترین مراحل چرخه‌ی حیات محصول و پل ارتباط پایدار ما با مشتریان ، پشتیبانی همه جانبه است. ما با رفع مشکلات و ابهامات شما و کاربرانتان ، شرایط را برای استفاده‌ی بهتر شما از امکانات نرم‌افزاری ابرایران دیزاین فراهم می کنیم. خدمات پشتیبانی ابرایران 14 ساعت در شبانه روز به صورت آنلاین (درگاه پشتیبانی tiketing) ، تلفنی و حضوری و در باقی ساعات شبانه روز به صورت آنلاین (درگاه پشتیبانی tiketing) قابل ارائه می باشد شما با توجه به نیاز، منطقه جغرافیایی و نوع کسب و کارتان، از میان خدمات گسترده پشتیبانی ما انتخاب و استفاده نمایید. 

نمونه کارهای ما

پروژه های انجام شده ابرایران دیزاین

همین حالا با ما تماس بگیرید

آماده ایم تا شما را در تمامی مراحل طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی وب سایتتان در کنارتان باشیم.

وب سایت شرکتی

معرفی شرکت و پل ارتباطی با مخاطبان شرکت ، وبسایت باعث افزایش اعتبار شرکت می شود.

وب سایت شخصی

توانایی ها و ویژگی های خودتان را به جهانیان معرفی کنید، رزومه خود را دیجیتالی کنید.

وب سایت خبری

اخبار داغ را در لحضه و به سادگی منتشر نمایید! انتشار اخبار به زبانهای مختلف

فروشگاه اینترنتی

طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی، متصل به نرم افزار حسابداری

فروشگاه خدمات

طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی ویژه فروش و رزرو خدمات شما

پورتال سازمانی

پورتال سازمانی ( درگاه اطلاعاتی سازمان ) ، ساختاری در راستای یکپارچه کردن اطلاعات

بازگشت به بالا