رمز خود را فراموش کرده اید ؟

دانش ، تجربه و تعهد رمز موفقیت ماست

با خدمات و محصولات ما بیشتر آشنا شوید و در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

درباره ما

ما کار طراحی وبسایت و طراحی و توسه نرم افزار های مبتنی بر وب را از سال 1388 به صورت رسمی با ثبت شرکت علم پیشرو مهراد آغاز کردیم .
در طول این سالها، با استفاده از تجربه و دانش همکارانمان در زمینه دانش برنامه نویسی تحت وب با رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری موفق به تولید نرم افزار مدیریت محتوای قوی ، انعطاف پذیر و استاندارد با کاربری آسان شده ایم وبا توجه به تخصص پرسنل این مجموعه کارنامه ی موفقی از خود بر جای گذارده ایم .
یکی از فاکتورهای مهم در طراحی وبسایت ، پورتال و فروشگاه اینترنتی ظاهر زیبا ، و کاربر پسند است ، با توجه به اهمیت فراوان این موضوع وبسایتهای طراحی شده توسط تیم ما بر اساس اصول UX DESIGN هستند. از اینرو مشتریان با تجربه خوبی از همکاری با ما را دارند.
گروه ما همچنان در حال همکاری مستمر با برخی از ارگانها ، شرکتهای صنعتی و بازرگانی ، مراکز آموزشی و مراکز درمانی می باشد .
ما با تلاش مدیران و پرسنل مجرب شرکت موفق به گام نهادن در حوزه ی طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه اتوماسیون اداری،مالی و صنعتی ، نرم افزارهای سفارشی ، پرتال سازمانی ، وب سایت های فروشگاهی، شرکتی ، شخصی و غیره . . . شده ایم و آماده ارائه خدمات متنوع و با کیفیت انفورماتیکی به هموطنان هستیم.

برنامه نویسی وب

نیازهای کسب و کارهای نوین فراتر از طراحی یک وبسایت است بلکه برای تعامل بهتر با مخاطبین خود نیازمند بهره گیری از فرآیند های آنلاین هستند ، ابرایران دیزاین پس از بررسی نیاز مشتری بر اساس ویژگیهای منحصر بفرد مجموعه وی اقدام به طراحی و برنامه نویسی ابازری برای پاسخگویی به نیاز مشتری میکند.

طراحی گرافیک

زیبایی صفحات وب و هماهنگی آنها با دیگر ابزارهای بازاریابی یکی از اصلی ترین پارامترها موفقیت بازاریابی یکپارچه آنلاین و محیطی است ابرایران دیزاین طراحی گرافیکی هماهنگ همه ابزارهای بازاریابی شما را پوشش می دهد و همواره به عنوان مشاور مجموعه های طرف قرارداد آنان را یاری می نماید.

سئو و بهینه سازی

سئو فرآیند معرفی و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر جهت افزایش ترافیک و در نهایت بازدهی بهتر آن می باشد. ابرایران دیزاین با تحلیل و بررسی حوزه کاری شما ، محتوای وب سایت ،سلیقه و رفتار مخاطبین اقدام به بهینه سازی وب سایت شما خواهد کرد.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی فرآیند جذب ، مدیریت و حفظ مشتری از طریق ابزارهای اینترنتی است . ابرایران دیزاین از ابتدای این راه که با تحلیل رفتار مشتریان ، طراحی و راه اندازی وبسایت و بهره گیری از امکانات گسترده فضای مجازی در راستای اهداف سه جذب ، مدیریت و حفظ مشتری در کنار شما ست

بازگشت به بالا